Dárkové poukazy

Společnost WASHPLUS pro Vás připravila zajímavou nabídku a zároveň tip na pěkný dárek – DÁRKOVÉ POUKAZY, kterými můžete obdarovat své blízké, známé či obchodní partnery. Poukazy nejsou časově omezeny a platí ve všech našich centrech ručního mytí WASHPLUS.

H1706_nove_darkove_poukazy_12-14

Jak získat dárkové poukazy?

Dárkové poukazy jsou k dispozici v nominální hodnotě 500 Kč a můžete si je zakoupit přímo v některém z mycích center WASHPLUS nebo si je objednat e-mailem na obchod@washplus.cz nebo telefonicky na čísle 739 235 296.

Jak uplatnit dárkové poukazy?

Dárkové poukazy slouží k úhradě a lze je směnit za veškeré služby či zboží v nabídce center ručního mytí WASHPLUS a to i v případě, že jsou to služby či zboží akční nebo jinak cenově zvýhodněné. Lze jich použít libovolné množství a pokud je cena nákupu vyšší, doplatí tento rozdíl objednávající. Při objednávce s nižší cenou než je nominální hodnota poukazu(ek) nelze vracet rozdíl.

Edice dárkových poukázek šitých na míru.

Pokud potřebujete speciální dárkové poukázky např. s jinými nominálními hodnotami nebo jako voucher s logem společnosti, kontaktujte nás prosím e-mailem na obchod@washplus.cz nebo telefonicky na čísle 739 235 296.